Ozzy Osbourne ogłasza europejską trasę z Judas Priest

/ 29 kwietnia, 2019

Ozzy Osbourne i Judas Priest mieli ruszyć we wspólną trasę koncertową w tym roku, jednak kontuzja, jakiej uległ Ozzy zmusiła go do odwołania wszystkich zaplanowanych na ten rok koncertów. Artysta powróci jednak na scenę na początku 2020 roku.

Poznaliśmy daty koncertów europejskiej trasy Judas Priest i Ozzy’ego Osbourne’a. Wystartuje ona 31 stycznia 2020 roku w Nottingham i potrwa do 16 marca, kiedy to dotrze do Szwajcarii. Wcześniej artyści odwiedzą między innymi Niemcy, Austrię, Czechy i Hiszpanię. Koncertu w Polsce nie przewidziano.

Ostatni raz Ozzy’ego Osbourne’a gościliśmy w Polsce w ramach Impact Festival, 26 czerwca 2018 roku, a Judas Priest grał na Pol’and’Rock Festival, 3 sierpnia 2018 roku.

Ozzy Osbourne aktualnie dochodzi do siebie po dość poważnym wypadku, którego nabawił się w banalny sposób. Jego syn, Jack Osbourne, w wywiadzie dla radia SiriusXM wyjawił, co się stało. Okazało się, że ten poważny w skutkach wypadek miał banalną przyczynę:

Ozzy potknął się o buta, gdy w nocy wracał do łóżka po tym, jak poszedł się wysikać.

W wyniku wypadku odnowiły się stare kontuzje – pleców, szyi i ramion – których nabawił się w wyniku wypadku na quadzie. Jak powiedziała Sharon Osbourne, lekarze musieli usunąć metalowe wstawki, które znajdowały się w całym jego ciele.

W wywiadzie dla magazynu „People” Jack powiedział, że Ozzy czuje się lepiej:

Ma się dobrze. Wraca do bycia starym cynikiem, co zawsze jest dobrym znakiem. Kiedy zaczyna się skarżyć na zupełnie przyziemne sprawy wiesz, że wszystko jest dobrze. Wraca do normalności. Jeśli wszystko w telewizji jest do dupy i każde urządzenie w domy jest zepsute to wiesz, że wraca na właściwe tory.

%%REKLAMA%% 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także