Ozzy Osbourne pasowany na rycerza w popularnym reality show [WIDEO]

/ 29 czerwca, 2020

Ozzy & Jack's World Detour” to reality show z lat 2016-2018, w którym Ozzy Osbourne i jego syn Jack podróżowali po świecie i doświadczali różnych przygód. Wszystkie trzy sezony serialu zostały zakupione przez AXS TV, który przypomina teraz najciekawsze fragmenty serialu. W jednym z nich Ozzy i Jack udali się do Anglii, gdzie Ozzy został pasowany na rycerza przez nowego „Króla Artura”.

Klip możecie obejrzeć poniżej.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Przypominamy, że w sprzedaży jest ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

%%REKLAMA%%

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” wciąż dostępne jest w sprzedaży. Znajdziecie je w Empikach oraz salonikach prasowych w całej Polsce, ale przede wszystkim na naszej stronie internetowej – wszędzie za 19,99 zł. Zakupy on-line to najbezpieczniejsza obecnie forma sprzedaży!

KUP TERAZ!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także