Ozzy Osbourne podda się kolejnej operacji: Odczuwam wielki ból i dyskomfort

/ 12 września, 2023


Ozzy Osbourne nadal ma problemy zdrowotne, które uniemożliwiają mu występowanie.


Ozzy Osbourne, który od kilku lat nie występował z powodów zdrowotnych miał być gwiazdą tegorocznego festiwalu Power Trip. Niestety, musiał odwołać swój występ, gdyż rehabilitacja okazała się przebiegać wolniej niż się spodziewał.

Co gorsza Ozzy wyjawił niedawno, że nadal cierpi i czeka go kolejna operacja. W podcaście „The Osbournes” Ozzy podzielił się następującą informacją:

Naprawili mi szyję, ale okazało się, że niżej są dwa kręgi, w które uderzył mnie pojazd (Ozzy zapewne ma na myśli swój wypadek na quadzie – red.) i się rozleciały. Nic z nich nie zostało. Podadzą mi znieczulenie zewnątrzoponowe. Wiem tyle, że odczuwam teraz wielki ból i wielki dyskomfort. Mięśnie na wysokości ramion odczepiły się od szkieletu i gdy się nachylam, grawitacja ciągnie moją głowę w dół.

Sharon Osbourne dodała, że lekarze sami nie są pewni, czy operacja się powiedzie i aktualnie zasięgają kolejnych opinii.

W oświadczeniu informującym o odwołaniu występu na Power Trip Ozzy napisał:

Choć jest to bolesne, podjąłem decyzję o wycofaniu się z Power Trip w październiku. Pierwotnie planowałem wrócić na scenę latem 2024 roku, ale gdy przyszła propozycja tego występu, optymistycznie przesunąłem plany.

Niestety moje ciało mówi mi, że nie jestem jeszcze gotowy, a jestem zbyt dumny, by pierwszy koncert od blisko pięciu lat zagrać na pół gwizdka. Wkrótce ogłoszony zostanie zespół, który mnie zastąpi. Są to moi bliscy przyjaciele i obiecuję, że nie będziecie zawiedzeni.

Więcej o Ozzym i Black Sabbath znajdziesz w Wydaniu Specjalnym poświęconym zespołowi.

BLACK SABBATH I OZZY WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także