Ozzy Osbourne rozbrajająco na temat Brexitu: Nie wiem, o co chodzi

/ 26 listopada, 2018

Nie tak dawno na temat Brexitu wypowiedział się Bruce Dickinson z Iron Maiden, przyznając, że jest zwolennikiem wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej i jest spokojny o przyszłość jego kraju po Brexicie. Jego wypowiedź możecie usłyszeć, klikając w link poniżej.

Bruce Dickinson wyraża swoją opinię na temat Brexitu

O opinię na temat Brexitu został zapytany także Ozzy Osbourne. On w wywiadzie dla „The Big Issue”, dał jednak zgoła inną odpowiedź niż Bruce:

Ludzie ciągle mnie o to pytają – to jakaś ważna sprawa? O co w tym chodzi? Ludzie głosują za czy przeciw? Nie czytam gazet i nie rozmawiam o polityce. Naprawdę nie wiem o co chodzi. Nie rozumiem tego całego Brexitu.

Taką postawę Ozzy’ego można jednak zrozumieć. Chociaż wychował się w Birmingham i większość młodości spędził w Anglii od lat mieszka wraz ze swoją żoną w Kalifornii.

Ozzy Osbourne jest w trakcie pożegnalnej trasy solowej, która może potrwać do 2020 roku. Ostatnio musiał jednak odwołać kilka koncertów w wyniku infekcji dłoni, która wymagała opieki medycznej. Na scenę wróci już 31 grudnia, kiedy to odbędzie się tegoroczny Ozzfest. Głównymi gwiazdami, obok Ozzy’ego będą Rob Zombie, Marilyn Manson, Jonathan Davis i Body Count. Wystąpią także Zakk Sabbath, Devildriver i Wednesday 13.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także