Ozzy Osbourne w Polsce. Ruszyła sprzedaż biletów na Impact Festival 2018

/ 9 listopada, 2017

Szósta edycja Impact Festivalu została zapowiedziana i potwierdziło się to, o czym coraz częściej się mówiło – pierwszym headlinerem przyszłorocznej imprezy został legendarny Ozzy Osbourne, który wyrusza w pożegnalną, obszerną trasę koncertową. Jego polski występ odbędzie się 26 czerwca 2018 roku w Tauron Arenie Kraków.

Bruce Dickinson wspomina, jak obudził się w warszawskim mieszkaniu

Podczas zbliżającej się pożegnalnej światowej trasy, w ramach której artysta wystąpi na Impact FestivalOzzy Osbourne – członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy, autor piosenek – świętować będzie ponad pięć dekad na scenie (łącznie jako artysta solowy i główny wokalista założonego w 1968 roku Black Sabbath). Trasa, która poprowadzi Ozzy’ego z koncertami dookoła świata i potrwa aż do 2020 roku, będzie ostatnią światową trasą legendarnego artysty.

Bilety – Ozzy Osbourne w Polsce

Bilety na Impact Festival 2018 w cenach od 235 zł dostępne są w ogólnej sprzedaży (wcześniej dostęp do wejściówek otrzymali zarejestrowani użytkownicy LiveNation.pl).  

Przewidziane są również wyjątkowe pakiety:

  • Pakiety Hospitality
  • Ekskluzywne bilety Collector Tickets oraz Platinum .

Będzie nowa płyta Ozzy'ego?

Z jednej strony Ozzy Osbourne przekonuje, że chce nagrać nowy album i ma już siedem gotowych utworów, ale z drugiej cały czas powtarza, że obecnie wydawanie kolejnych wydawnictw mija się z celem. Szczególnie tym finansowym.

Podczas rozmowy z „The Orange County Register” ponownie wrócił do sprawy i po raz kolejny nie powiedział niczego konkretnego:

To nie jest opłacalne. Obecnie nagrywanie płyt to strata pieniędzy, ponieważ nikt ich nie kupuje. Mam kilka utworów – może po prostu je opublikuję? Ostatnio poszedłem do Sharon i powiedziałem: „Chcę nagrać album”, a niedługo później powiedziałem jej: „Nie chcę nagrywać albumu”. Nie mogę się zdecydować. 

Ta wypowiedź idealnie komponuje się z kilkoma poprzednimi:

Mam już gotowe kilka kawałków. Ale dziś płyty się już nie sprzedają. Nagrywanie płyt przestało być intratne. Nigdy tak naprawdę to do mnie nie dotarło, bo kiedy nagraliśmy z Black Sabbath płytę „13” okazała się naszym pierwszym albumem numer 1 w Ameryce.

– powiedział Ozzy w wywiadzie dla Full Metal Jackie.

Chciałbym przygotować kolejny album. To jednak strata pieniędzy. Nikt tego nie kupuje. Obecnie nie trzeba wcale sprzedać dużo płyt, żeby wskoczyć na pierwsze miejsce. Wszystko więc zależy od tego, ile krążków sprzedaż – może nawet 30 czy 40! Nikt ich nie chce…

– to natomiast cytat z „Rolling Stone”.

Wiadomo więc, że Ozzy Osbourne ma kilka nowych utworów, ale sam nie wie, co chce z nimi zrobić.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także