Ozzy Osbourne z genialną reakcją na hiphopowy numer samplujący jego przebój [WIDEO]

/ 13 lutego, 2021


Ozzy Osbourne nie krył zdziwienia, kiedy jego producent puścił mu hiphopowy numer z fragmentem jego utworu.


W 2004 roku raper Trick Daddy opublikował utwór „Let’s Go”, w którym znalazły się sample z utworu „Crazy Train” Ozzy’ego Osbourne’a. Ozzy najwyraźniej nie śledzi sceny hiphopowej, bo aż do teraz nie słyszał tego utworu.

Piosenkę puścił mu jego producent Andy Watt. On też udostępnił nagranie zdziwionego Ozzy’ego na Instagramie. Ozzy skwitował tylko:

Nigdy wcześniej tego nie słyszałem.

Film wrzucił na swojego Instagrama Andy Watt, ale został już z niego usunięty. Na szczęście w internecie nic nie ginie.

Ozzy Osbourne i Andy Watt pracują nad następcą wydanego w 2020 roku albumu „Ordinary Man”. Andy Watt wyjawił w rozmowie z magazynem „Guitar World”, że prace idą pełną parą:

Prace są zaawansowane, ale wiesz, COVID wszystko utrudnia. Codziennie przed pracą poddajemy się testom, a w studiu jestem tylko ja, Ozzy i realizator. Teraz wszystko więc zajmuje nieco dłużej. Niektóre z piosenek na płycie trwają po 8-9 minut i są szalone. Jestem tą płytą podekscytowany.

W nagraniu nowej płyty wezmą udział także goście:

Będzie kilku gości. Nie mogę niczego powiedzieć na pewno zanim nie zakończymy pracy, ale podstawowe ścieżki nagrałem z Chadem Smithem i Robertem Trujillo. Kilka kawałków zagrał także Taylor Hawkins z Foo Fighters. Jego styl przypomina płyty Ozzy’ego z lat 80. Dla rockowego fana fajnie będzie jak na połowie płyty zagra Chad Smith, a na drugiej Taylor Hawkins.

Robert Trujillo, który teraz gra w Metallice, grał już w zespole Ozzy’ego Osbourne’a i nagrał z nim album „Down To Earth” z 2001 roku.

Więcej o Ozzym i Black Sabbath przeczytasz w Wydaniu Specjalnym, teraz dostępnym w specjalnym pakiecie.

5X WYDANIE SPECJALNE – TYLKO W SKLEPIE „TERAZ ROCK”

KOMENTARZE

Przeczytaj także