Ozzy Osbourne z wiadomością o swoim zdrowiu [WIDEO]

/ 26 października, 2018

Ozzy Osbourne opuścił już szpital i czuje się dobrze po operacji dłoni, spowodowanej infekcjami. Z tego powodu musiał przełożyć część swojej trasy koncertowej.

Ozzy Osbourne o szczegółach swojej choroby

Ozzy w filmie opublikowanym na swoim Facebooku informuje, że czuje się już dobrze:

Cześć wszystkim. Korzystając z okazji, chciałem wam wszystkim podziękować za troskę. Moja dłoń ma się już dobrze. Nie mogę doczekać się, gdy zobaczę was w Sylwestra w Forum na Ozzfest. Będzie świetnie.

Tegoroczny Ozzfest odbędzie się 31 grudnia w Los Angeles. Głównymi gwiazdami, obok Ozzy’ego będą Rob Zombie, Marilyn Manson, Jonathan Davis i Body Count. Wystąpią także Zakk Sabbath, Devildriver i Wednesday 13.

Infekcja Ozzy’ego prawdopodobnie wzięła się od niewielkiej rany na kciuku. Sharon Osbourne mówiła:

Miał małą ranę na kciuku. Taką, jak przy zerwaniu kawałka paznokcia. Zostawił ją, a potem przytrzasnął sobie kciuk drzwiami. Kciuk zaczął mu puchnąć, a potem zaczął mu puchnąć środkowy palec. W sobotę zabraliśmy go na ostry dyżur i okazało się, że z małej ranki na paznokciu wytworzyły się dwie odrębne infekcje w dłoni.

Przeszedł operację, gdzie nacięli mu kciuk i palec wskazujący, by pozbyć się infekcji. Wszystko to wzięło się z czegoś, co wyglądało na nic poważnego. Niewiarygodne.

Potem na łamach „Rolling Stone” opowiedział sam zainteresowany:

Nie czułem się źle, więc głównie żartowałem. Doktor powiedział: „Nie wiem, czy zdaje pan sobie sprawę, panie Osbourne, ale ma pan poważny problem”. Sharon natomiast: „Mógłbyś k***a przestać stroić sobie żarty?”. On się roześmiał. Więc powiedziałem, „cóż, to moja ręka”. Ale już nikt się nie śmiał. Wszyscy byli ekstremalnie, śmiertelnie poważni. Oceniam to zwykle na podstawie mowy ciała lekarza. Jeśli podejdzie z poważną miną, zwykle mówię „O, dobra, czas ruszać”.

Doktor zapytał mnie: „Pamiętasz, żebyś z kimś rozmawiał i podawał mu rękę?”. Cóż, organizujemy meet and greet, więc dziennie potrząsam z dwieście dłoni, a on na to: „To wszystko wyjaśnia”.

Odwołane koncerty odbędą się na początku 2019 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także