Ozzy Osbourne zdradził, że jest przewlekle chory

/ 21 stycznia, 2020

Ozzy Osbourne i Sharon Osbourne wzięli dziś udział w popularnym programie telewizyjnym „Good Morning America”, w którym wokalista wyjawił, że jest chory. Ozzy powiedział, że w trakcie zeszłorocznej rekonwalescencji lekarze zdiagnozowali u niego chorobę Parkinsona.

Wszystko, co wiemy o nowej płycie Ozzy'ego Osbourne'a

Sharon Osbourne doprecyzowała:

To PRKN2, które jest odmianą choroby Parkinsona. Jest tyle różnych odmian choroby Parkinsona. W żadnym wypadku nie jest to wyrok śmierci, ale choroba atakuje układ nerwowy. Może się zdarzyć, że jednego dnia masz dobry dzień, a następnego bardzo zły dzień.

%%REKLAMA%%

21 lutego ukaże się album „Ordinary Man” Ozzy’ego Osbourne’a – jego pierwsza solowa płyta od 10 lat. Artysta ma w planach trasę koncertową, póki co nie ujawnił, czy choroba wpłynie na zmianę jego planów koncertowych.


Przy okazji premiery nowego albumu Ozzyego polecamy dwa wydawnictwa, które opublikowaliśmy już jakiś czas temu. Pierwszym jest archiwalny numer „Teraz Rocka” [KUP TERAZ!], który pojawił się w kwietniu 2005 roku, a w którym znalazła się wkładka poświęcona wokaliście Black Sabbath. Drugim natomiast jest „Teraz Rock Kolekcja” [KUP TERAZ!], w której szczegółowo opisaliśmy muzyczne dokonania Księcia Ciemności – jest pełna ciekawostek, wywiadów i ważnych dla fanów artysty informacji.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także