P. Diddy z kapitalną reakcją na Pennywise'a z „To” [WIDEO]

/ 27 października, 2018

P. Diddy był gościem wielce popularnego talk show „Ellen” prowadzonego przez Ellen DeGeneres. Postanowiła ona sprawdzić czy boi się klaunów.

„To 2”. Dorosła obsada na planie filmu

Ellen powiedziała, że słyszała, że Diddy boi się klaunów. Na co ten odpowiedział: „To niemożliwe, bo jestem czarny”. Chwilę później widzowie mogli przekonać się, czy to prawda, gdy wyskoczył na niego Pennywise, znany z ekranizacji powieści „ToStephena Kinga. Genialną reakcję P. Diddy’ego możecie obejrzeć poniżej.

Pierwsza część filmu „To” okrzyknięta została jednym z najlepszych horrorów 2017 roku. Film zarobił ponad 700 milionów dolarów i zebrał pozytywne recenzje. W serwisie „Rotten Tomatoes” zdobył on 85% i średnią ocen 7,2/10 na podstawie 311 recenzji.

Aktualnie trwają prace nad drugą częścią „To”. „To: rozdział 2” będzie dział się 27 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Jakiś czas temu ujawniono, kto wcieli się w dorosłych członków „Klubu frajerów” – będą to James Ransone i Andy Bean. Pierwszy z nich wcieli się w postać Eddiego, a drugi w Stanleya. Ponadto wiadomo, że dorosłą Beverly zagra Jessica Chastain, Billa James McAvoy, a Ritchiego Bill Harder. W rolę klauna Pennywise’a, podobnie jak w części pierwszej, wcieli się Bill Skarsgård. Premiera drugiej części filmu „To” planowana jest na 6 września 2019 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także