„Pajęcza Głowa” w reżyserii Josepha Kosinskiego na pierwszym zwiastunie [WIDEO]

/ 18 maja, 2022

Zapowiedziany na czerwiec film „Pajęcza Głowa” doczekał się oficjalnej zapowiedzi. Tytuł zamówiony został przez Netfliksa.


Film „Pajęcza Głowa” (ang. „Spiderhead”), zrealizowany na zamówienie platformy Netflix, powstał na podstawie opublikowanego w magazynie The New Yorker opowiadania „Ucieczka z Pajęczej Głowy” autorstwa George’a Saundersa. Jego reżyserią zajął się znany z „Top Gun: Maverick czy „Tron: Dziedzictwo” Joseph Kosinski.

W „Pajęczej Głowie” zagrają Chris Hemsworth, Miles Teller oraz Jurnee Smollett. Film zadebiutuje na platformie 17 czerwca. W sieci pojawił się jego oficjalny zwiastun:

Opis fabuły przedstawiony przez Netfliksa:

W ultranowoczesnym zakładzie karnym bez krat, cel i pomarańczowych ubrań, zarządzanym przez genialnego wizjonera Steve’a Abnestiego, osadzeni mogą skrócić wyrok, decydując się na wszczepienie modułu dawkującego psychodeliki. W Pajęczej głowie więźniowie-ochotnicy mogą być sobą do momentu, w którym stają się kimś innym. Bywa, że stają się lepszą wersją siebie samych. Humor nie dopisuje? Mamy coś na to. Brakuje słów? Nie ma sprawy. Gdy między osadzonymi w więzieniu Jeffem i Lizzy budzi się uczucie, ich droga do odkupienia win staje się kręta, ponieważ eksperymenty Abnestiego zaczynają całkowicie przesuwać granice wolnej woli.

KOMENTARZE

Przeczytaj także