Partizan w Hard Rock Cafe

/ 29 stycznia, 2010
2 lutego w warszawskim Hard Rock Cafe zagra formacja Partizan. Zespół istnieje od ponad 3 lat, a złożyło go dwóch muzyków: Paweł (Paulus) Sulik oraz Mariusz (Mario) Nałęcz-Nieniewski. Siła formacji tkwi w połączeniu charakterystycznych tekstów Paulusa z wyrafinowaną muzyką, łączącą elementy różnych stylów, w efekcie sprowadzającą się do dojrzałego, szlachetnego rocka. Wszystko to sprawia, że propozycja zespołu jest na polskiej scenie wyjątkowa, a Partizan jest jedną z najbardziej oryginalnych grup.
Obecnie, skład zespołu, oprócz Mario (gitara) i Paulusa (śpiew, gitara) tworzą: Rafał (Rolf) Biskup (gitara basowa) oraz Marek (Marko) Dębniak (perkusja). Wszyscy z nich wywodzą się z kompletnie różnych środowisk, dzięki czemu ich muzyka jest tak różnorodna i niepowtarzalna.
Na brzmienie kapeli Partizan składa się zarówno rockowa, korzenna energia, jak i poszukiwanie świeżości w brzmieniach. To, co leży u podstaw Partizan, to przeświadczenie, że muzyka może być uniwersalną płaszczyzną porozumienia dla ludzi o kompletnie różnych doświadczeniach i przekonaniach.
 
Bilety do nabycia w sieciach Eventim (http://www.eventim.pl) oraz Ticketpro (http://www.ticketpro.pl).
 
Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.
 
Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

red

KOMENTARZE

Przeczytaj także