Pat O'Brien (Cannibal Corpse) został aresztowany

/ 11 grudnia, 2018

Jak podaje portal „WFTS” Pat O’Brien został aresztowany za wtargnięcie na posesję w Northdale na Florydzie, a także za napaść z nożem na policjanta.

Jak podaje źródło, gitarzysta Cannibal Corpse wtargnął do domu około godziny 19.00 czasu lokalnego w poniedziałek, 10 grudnia. Gdy został poproszony o jego opuszczenie, popchnął jednego z mieszkańców i wybiegł do ogródka. Wezwana na miejsce policja znalazła go chowającego się za ogrodzeniem. O’Brien wtedy wybiegł na jednego z funkcjonariuszy z nożem w ręku. Policja użyła wobec niego paralizatora, a następnie aresztowała.

Według innego źródła, w tym samym czasie straż pożarna otrzymała wezwanie do domu Pata O’Briena, znajdującego się niecały kilometr od miejsca, w którym zatrzymano gitarzystę. W domu znaleziono miotacze ognia.

Pat O’Brien zaistniał w połowie lat 90. jako gitarzysta Nevermore, a od 1997 roku gra na gitarze w Cannibal Corpse. Wystąpił na takich płytach, jak „Gallery Of Suicide”, „Bloodthirst”, czy ostatnia „Red Before Black”. W 2011 roku gościnnie występował z zespołem Slayer, zastępując Gary’ego Holta. Z nim w składzie Slayer wystąpił u boku Megadeth i Vadera na koncercie w Łodzi w kwietniu 2011 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także