Patrick the Pan i Daria Zawiałow we wspólnym utworze [WIDEO]

/ 29 października, 2021

Dziś swoją premierę miał nowy singiel Patrick the Pan z gościnnym udziałem Darii Zawiałow.


Patrick The Pan przedstawia czwarty singiel z albumu „Miło wszystko”, który właśnie doczekał się edycji winylowej. Tym razem do współpracy zaprosił artystkę, która szturmem podbiła polski rynek muzyczny i nie zwalnia tempa.

Dziś razem z Darią Zawiałow na nowo robią „Remanenty serca”, a z efektem ich wspólnych wysiłków możecie zapoznać się poniżej:

Patrick the Pan o utworze:

Punktem wyjścia do napisania piosenki była deskorolka. Pół swojego życia przejechałem na deskorolce. Była dla mnie wszystkim, a przez ostatnie parę lat leżała przykurzona za szafą, by finalnie została podarowana kumplowi w podzięce. Wszyscy mamy taki ciuch lub przedmiot, który kiedyś był dla nas całym światem a dziś nawet nie jesteśmy pewni gdzie leży. Wszyscy mamy osobę (partner, przyjaciel, koleżanka ze studiów), która kiedyś była ważna i bliska, a dziś tylko piszemy do siebie symbolicznie z życzeniami urodzinowymi. „Remanenty serca” to piosenka o tym, że wszystko ma swój czas. Rzeczy i pasje, które kiedyś nas określały oraz ludzie, którzy byli bliscy i ważni przemijają, a ich ważność ulatuje. Świat się zmienia, my zmieniamy się razem z nim i z akceptacją tego jest po prostu lżej.

„Remanenty serca” z gościnnym udziałem Darii Zawiałow możecie posłuchać już we wszystkich serwisach streamingowych.

fot. Izabela Olczyk

KOMENTARZE

Przeczytaj także