Paul McCartney zagrał „Helter Skelter” z muzykami Muse [WIDEO]

/ 18 stycznia, 2018

Dr. Pepper's Jaded Hearts Club Band to tymczasowy projekt, stworzony w celach humorystycznych cover band The Beatles, w którego skład wchodzą, w zależności od okoliczności, różni muzycy. Ostatni byli to Miles Kane z The Last Shadow Puppets, a także członkowie MuseMatt Bellamy i Dominick Howard. Podczas ich klubowego występu w Los Angeles na scenie pojawił się sam… Paul McCartney.

Johnny Depp zostanie gitarzystą Marilyn Manson?

Panowie wykonali wspólnie przebój The Beatles zatytułowany „Helter Skelter”, a część tego występu została zarejestrowana i opublikowana:

Paul McCartney zapowiada nowy album

Pod koniec marca ubiegłego roku Paul McCartney zdradził w wywiadzie dla BBC 6, że pracuje nad nowym studyjnym wydawnictwem. Od tamtego czasu nie docierały do nas żadne wieści z obozu muzyka. To zmieniło się kilkanaście dni temu.

Podczas sesji Q&A, którą McCartney przeprowadził na swojej stronie internetowej, jeden z fanów zapytał go, co planuje opublikować w 2018 roku. Wtedy eksbeatles zdradził, że jego nowy studyjny album jest na ukończeniu:

Prawdopodobnie wydam nową płytę. Mam nadzieję, że będzie to wydawnictwo, które pokocham i podobnymi uczuciami obdarzą je moi fani! W tym momencie jesteśmy na ostatniej prostej w studiu. Chciałbym nagrać naprawdę świetny album. Trzymajcie kciuki! To nie jest jej tytuł, chociaż… mógłby. Płyta podtytułem „trzymajcie kciuki”!

Podczas wspomnianej rozmowy z marca ubiegłego roku McCartney zdradził kilka innych interesujących szczegółów związanych z nowym albumem:

Robię nową płytę, co sprawia mi wielką frajdę. Jestem w środku całego procesu. Pracuję z producentem, z którym pracowałem dwa lata temu nad muzyką do filmu animowanego. Pracował z Beckiem i zdobył za to nagrodę za Album Roku. Potem pracował z Adele i zdobył nagrody za Piosenkę Roku, Album Roku i oczywiście Producenta Roku.

Martwi mnie jedynie to, żeby ludzie nie pomyśleli sobie: „Och, Paul chwyta to, co jest aktualnie na topie”.

Przypomnimy, że dyskografię muzyka zamyka opublikowany w 2013 roku album „New”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także