Paul Stanley potwierdza: Koncert w Krakowie to jedyna szansa zobaczenia Kiss w tym mieście

/ 30 października, 2018

Grupa Kiss ogłosiła pierwsze daty pożegnalnej trasy koncertowej, która wystartuje na początku 2019 roku. Wśród ogłoszonych koncertów jest także występ w Polsce – Kiss zagra 18 czerwca 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Będzie to pierwsza – i jak zapewnia Paul Stanley – jedyna okazja, by zobaczyć Kiss w tym miejscu.

Kiss ogłasza europejską trasę

W wywiadzie dla magazynu „Billboard” Paul Stanley potwierdził:

Jedno jest pewne: to jest nasza ostatnia trasa. Trudno powiedzieć, co będzie potem. Trasa może trwać ze trzy lata, ale koncert w twoim mieście będzie jedynym. To nasza forma podziękowania.

Wynika z tego, że będzie to pierwszy i ostatni koncert Kiss w Krakowie. Możliwe jednak jest, że w ciągu tych trzech lat grupa powróci do Europy i zagra w jakimś innym polskim mieście. Czy tak się stanie? To pewnie w dużej mierze będzie zależało od zainteresowania krakowskim koncertem. Kiss miał już wystąpić w Polsce w 1997 roku, jednak wtedy koncert został odwołany ze względu na słabą sprzedaż biletów.

Bilety na przyszłoroczny koncert trafią do sprzedaży już wkrótce. Dzisiaj ruszyła przedsprzedaż pakietów VIP, 31 października ruszy przedsprzedaż dla Fan Clubu, 7 listopada dla użytkowników Live Nation, a do ogólnej sprzedaży bilety trafią dopiero 9 listopada o godzinie 10.00.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także