Październikowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 28 września, 2022

Dziś do kiosków w całej Polsce, a także naszego sklepu on-line trafił październikowy numer miesięcznika „Teraz Rock”.


Październikowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 28 września znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

PAŹDZIERNIKOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

„Teraz Rock”: O czym piszemy w październiku?

Bohaterem 18-stronicowej wkładki październikowego „Teraz Rocka” został legendarny Alan Parsons. Ten zasłużony producent, inżynier dźwięku oraz muzyk ma na koncie nie tylko współpracę z największymi rockowymi wykonawcami w historii, ale również był liderem własnego projektu znanego jako The Alan Parsons Project. Przybliżenie artystycznej historii Brytyjczyka to nasz obowiązek!

Na okładce nowego numeru naszego miesięcznika Behemoth, czyli zespół, który niedawno wydał nowy, świetnie przyjęty album. Na nasze pytania odpowiedział lider formacji, Adam Nergal Darski. Skoro o wywiadach mowa, to przepytaliśmy również przedstawicieli takich formacji jak Alter Bridge, Dezerter, Nocny Kochanek, Skid Row, ZZ Top, Hollywood Undead, Rainbow i wielu innych.

W październikowej „Historii Rocka” podsumowaliśmy rok 1988. Wśród artykułów natomiast tekst poświęcony zespołowi Motörhead. W stałych rubrykach Neil Young, Krzysztof „Jary” Jaryczewski oraz Anthrax. Poza tym w numerze znajdziecie recenzje najnowszych rockowych wydawnictw.

Nie zabrakło miejsca dla relacji z koncertów. Nasi dziennikarze skupili się przede wszystkim na festiwalach – opisali dla Was między innymi OFF Festival, Summer Dying Loud oraz Festiwal Moc Kwiatów. Poza tym zobaczyli koncerty Opeth i Sabaton.

KOMENTARZE

Przeczytaj także