Październikowy „Teraz Rock” w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 29 września, 2021

Najnowszy numer miesięcznika „Teraz Rock” już w sprzedaży! Dostępny jest w salonach prasowych i kioskach w całej Polsce, a także w e-sklepie.


Październikowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 29 września znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie, zważywszy na panujące wokół nas warunki, polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

PAŹDZIERNIKOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie TR-10-21-okladka-780x1024.jpg

„Teraz Rock”: O czym piszemy w październiku?

Wkładkę październikowego „Teraz Rocka”, która ma aż 14 stron, poświęciliśmy kultowej polskiej formacji Kat, a także twórczości współtworzącego ją Romana Kostrzewskiego. Przybliżmy historię zespołu, jego dyskografię, a także solowe dokonania muzyka. To kawał historii polskiego rocka, którą zwyczajnie powinien znać każdy!

W najnowszym numerze kontynuujemy świętowanie 30-lecia „Tylko/Teraz Rocka”. Tym razem w formie podsumowania trzech ostatnich dekad w polskiej muzyce rockowej – mowa o obszernym artykule „Najwspanialsze płyty – Polska”. Dużo miejsce poświęciliśmy również zespołowi Iron Maiden, który niedawno wydał świetnie przyjęty i oceniony album „Senjutsu”. Brytyjska legenda metalu zdobi okładkę październikowego „Teraz Rocka”.

Wśród wykonawców, których postanowiliśmy przepytać, znaleźli się członkowie Angels & Airwaves, Strachy na Lachy, Oddziału Zamkniętego, White Stones oraz Black Sabbath. Na nasze pytania odpowiedział również Joe Bonamassa. Jeśli natomiast chodzi o artykuły, to poza wspomnianym Iron Maiden, poświęciliśmy je Charliemu Wattsowi z The Rolling Stones, Armii oraz Toto. Podsumowaliśmy również kolejny rok w muzyce rockowej – tym razem niezwykle ciekawy 1978.

Ponieważ branża powoli się odbudowuje, w końcu mogliśmy dla Was opisać najciekawsze koncerty ostatnich tygodni. Dziennikarze „Teraz Rocka” pojawili się na występach Riverside oraz Kat & Romana Kostrzewskiego, a także na takich imprezach jak Urodziny Spodka, Rock nie na plaży, Punkfeście, Moc Kwiatów Festiwal oraz Salt Wave Festival.

KOMENTARZE

Przeczytaj także