Październikowy „Teraz Rock” od środy w kioskach [ZAPOWIEDŹ]

/ 23 września, 2018

W październikowym wydaniu naszego miesięcznika najwięcej miejsca poświęciliśmy formacji Jethro Tull, która doczekała się aż 16-stronicowej wkładki. Dowodzona przez Iana Andersona, a istniejąca z przerwą od 1967 roku formacja to legenda brytyjskiego rocka, która ma na swoim koncie dziesiątki albumów studyjnych i koncertowych. Trzy listopadowe koncerty w Polsce to doskonała okazja, żeby przyjrzeć się historii jednego z najważniejszych zespołów w całej historii muzyki gitarowej.

Wśród polskich wykonawców najwięcej uwagi poświęciliśmy grupie Riverside, która już pod koniec września opublikuje swój nowy album zatytułowany „Wasteland”. Członkowie zespołu nie tylko zdobią naszą okładkę, ale na nasze pytania odpowiedział również lider formacji – Mariusz Duda. Skoro o wywiadach mowa, przepytaliśmy również członków takich zespołów jak Nothing But Thieves, Black Stone Cherry, Nocny Kochanek, Ira czy Welshly Arms. Bohaterem najnowszego „You Really Got Me” będzie natomiast Piotr „Peter” Wiwczarek, lider grupy Vader.

Obszerne artykuły poświęciliśmy Slashowi, który kilka dni temu opublikował nowy album, wokaliście KornJonathanowi Davisowi, a także legendarnej grupie Genesis. W stałych rubrykach o The Jimi Hendrix Experience, Kansas czy w końcu o Lady Pank.

Nasi wysłannicy zrelacjonowali kilka najważniejszych koncertów: Thirty Seconds to Mars, U2, Iced Earth i Don Broco, a także festiwale – między innymi Rock In Summer oraz Prog In Park. To i znacznie więcej znajdziecie w październikowym „Teraz Rocku”, który do sprzedaży trafi w najbliższą środę, 26 września.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także