Październikowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 23 września, 2019

Publikację dwusetnego numeru „Teraz Rocka” świętujemy wraz z Krzysztofem „Grabażem” Grabowskim, którego dwóm zespołom poświęciliśmy 14-stronicową wkładkę. Przeczytacie w niej zarówno o muzycznych i pozamuzycznych dokonaniach Pidżamy Porno (która już niedługo opublikuje nowy album), a także Strachów na Lachy. Recenzje wszystkich wydawnictw, historie zespołów i ciekawostki, o których nikt wcześniej nie pisał – to znajdziecie we wspomnianej wkładce!

Wśród obszernych artykułów znalazło się również ciekawe zestawienie, które zatytułowaliśmy „20 płyt, na które najdłużej czekał świat” – inspiracją do jego stworzenia był oczywiście opublikowany niedawno album grupy Tool. W artykułach znajdziecie również obszerną relację z koncertu Metalliki, który niedawno odbył się na PGE Narodowym w Warszawie. Poza tym Natalia Sikora, Björk, Joy Division i podsumowanie działalności SP Records – tekst powstał z okazji 30-lecia ich działalności.

Koniecznie wspomnieć trzeba o wywiadach, ponieważ tych jak zawsze jest bardzo dużo. Na nasze pytania odpowiedzieli członkowie takich zespołów jak: Alter Bridge, New Model Army, Indios Bravos, Red Box, Soulfly, Status Quo i Kobranocki. Wśród przepytanych przez nas solistów znaleźli się Piotr Cugowski, Beth Hart, Król czy Perry Farrell.

Poza występem Metalliki w Warszawie, zrelacjonowaliśmy ponadto jeden z koncertów tegorocznego Męskiego Grania, koncerty The Rolling Stones i Duffa McKagana, a także powracający po niespełna dekadzie festiwal SKARfest 2019.

To i znacznie więcej w październikowym „Teraz Rocku”, którego okładkę prezentujemy poniżej!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także