„Peaky Blinders”. Pokazano zwiastun finałowego sezonu [WIDEO]

/ 2 stycznia, 2022

Finałowy sezon jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat będzie miał swoją premierę w 2022 roku.


„Peaky Blinders”, jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich lat, zbliża się do końca. Finałowy, szósty sezon produkcji BBC zadebiutuje w 2022 roku. Właśnie pojawił się zwiastun zapowiadający najnowszą odsłonę produkcji.

Przypomnijmy, że akcja finałowego sezonu „Peaky Blinders” działa się będzie niedługo po wydarzeniach z finału poprzedniej serii, w którym miała miejsce nieudana próba zabójstwa faszystowskiego polityka Oswalda Mosleya przez Tommy’ego Shelby’ego.

W trailerze pada stwierdzenie „tylko jedna sprawa do załatwienia”. Jaka? Możemy się jedynie domyślać…

Serial „Peaky Blinders” to jeden z największych przebojów ostatnich lat. Pierwszy sezon miał premierę w 2013 roku i od tamtej pory przygotowano oraz zaprezentowano pięć pełnych sezonów. Produkcja chwalona jest za znakomity scenariusz i bardzo dobre odwzorowanie lat 20. ubiegłego wieku, w których osadzona została akcja serialu. Główną rolę w produkcji BBC gra Cillian Murphy.

Co ciekawe, historia rodziny Shelbych domknięta ma zostać nie w ostatnim odcinku 6. Sezony, ale w specjalnie przygotowywanym filmie kinowym. Dodatkowo niewykluczone jest, że będą powstawały różnego rodzaju spin-offy popularnej serii.

KOMENTARZE

Przeczytaj także