Pearl Jam zaprasza do kin przed premierą nowej płyty. Wyjątkowy odsłuch również w Polsce!

/ 22 marca, 2024

Zespół Pearl Jam podał właśnie, że możliwe będzie przedpremierowe przesłuchanie nowej płyty. I to w wyjątkowych okolicznościach.


Wielkimi krokami zbliża się premiera nowej płyty Pearl Jam. Dzisiaj zespół nie tylko opublikował nowy utwór, ale również zaprosił swoich fanów… do kina.

Aby uczcić wydanie nowego albumu, Pearl Jam zaprasza na globalne doświadczenie kinowe, „Dark Matter – One Night Only”, 16 kwietnia 2024 roku.

– napisał zespół w mediach społecznościowych. I dalej:

Uczestnicy będą jednymi z pierwszych, którzy usłyszą nową płytę zespołu w wybranych kinach na całym świecie. To wspólne doświadczenie będzie zawierać dwukrotne odtworzenie „Dark Matter” – najpierw w ciemnym kinie, a następnie jeszcze raz z dodatkowymi efektami wizualnymi.

Na liście opublikowanej przez zespół są kina w Polsce:

Po więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę zespołu Pearl Jam.

Pearl Jam – nowa płyta

Dwunasty studyjny album Pearl Jam, „Dark Matter”, ukaże się 19 kwietnia 2024 roku za pośrednictwem Monkeywrench Records/Republic Records.

„Dark Matter” został stworzony przez nagrodzonego Grammy producenta Andrew Watta i jest pierwszym wydawnictwem Pearl Jam od czasu „Gigaton” z 2020 roku. Nowy longplay powstał w Shangri-La Studios w Malibu w zaledwie trzy tygodnie.

Na płycie „Dark Matter” znajdzie się jedenaście premierowych kompozycji. Oto ich tytuły:

 1. Scared Of Fear
 2. React, Respond
 3. Wreckage
 4. Dark Matter
 5. Won’t Tell
 6. Upper Hand
 7. Waiting For Stevie
 8. Running
 9. Something Special
 10. Got To Give
 11. Setting Sun
KOMENTARZE

Przeczytaj także