Phil Collins i Mike Rutherford wykonali wielki przebój Genesis [WIDEO]

/ 9 czerwca, 2019

Phil Collins jest w trakcie solowej trasy koncertowej. Kilka dni temu artysta wystąpił w Berlinie. W pewnym momencie dołączył do niego na scenie Mike Rutherford, który razem z zespołem Mike + The Mechanics grał jako support. Razem z Philem Collinsem zagrali wielki przebój Genesis, „Follow You Follow Me”.

Poniżej możecie zobaczyć wykonanie tego utworu z Berlina.

Phil Collins jest w trakcie europejskiej trasy koncertowej Still Not Dead Yet. Ostatnim przystankiem tej trasy będzie koncert na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, który odbędzie się 26 czerwca. Niestety, Mike + The Mechanics nie będą supportować Collinsa podczas tego koncertu, więc na taką niespodziankę trudno będzie liczyć. Supportem w Polsce będzie natomiast Nile Rodgers & Chic.

Na koncert dostępne są bilety w cenach od 155 PLN do 795 PLN.

%%REKLAMA%%

Phil Collins, jeden z najbardziej odnoszących sukcesy muzyków swojego pokolenia, mający najwięcej singli na liście UK Top 40 niż jakikolwiek inny artysta, pojawił się na scenie muzycznej najpierw jako perkusista, później jako frontman zespołu Genesis. Jego solowa kariera miała początek w 1981 roku, kiedy wydał album “Face Value”, zawierający taki przebój jak „In The Air Tonight”.

Jego solowa kariera przyniosła mu niezliczoną ilość hitów. Wymieniając tylko kilka z nich: „Easy Lover”, „You Can't Hurry Love” i „Against All Odds (Take A Look At Me Now)” – utwory, które znalazły się na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii. „One More Night”, „Separate Lives”, „Two Hearts”, „Another Day In Paradise”, „I Wish It Would Rain Down”, „Both Sides Of The Story”, „Dance Into The Light” stały się przebojami na całym świecie i osiągnęły pierwsze miejsce w USA.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także