Phil Collins w Warszawie. Czasówka imprezy

/ 24 czerwca, 2019

Phil Collins ma na koncie ponad 100 milionów sprzedanych albumów, które wspinały się na pierwsze miejsca list sprzedażowych i stały się soundtrackiem życia dla wielu ludzi na całym świecie. W Polsce wystąpi już 26 czerwca w Warszawie na PGE Narodowym, a gośćmi specjalnymi na polskim koncercie będą Nile Rodgers & Chic.

Phil Collins i Mike Rutheford wykonali wielki przebój Genesis

Poznaliśmy oficjalną rozpiskę koncertu:

  • 17:30 wejście
  • 19:00 Nile Rodgers & CHIC
  • 20:45 Phil Collins

*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

Phil Collins powrócił na scenę wyprzedając europejskie koncerty, poprzedzające ogromną trasę po Ameryce Południowej i Północnej.

Myślałem, że w ciszy pójdę na emeryturę”- mówi Phil Collins o swoim powrocie- “ale dzięki fanom, mojej rodzinie i wsparciu od niesamowitych artystów, odkryłem na nowo pasję do muzyki i występowania. Nadszedł czas, żeby zrobić to jeszcze raz. Jestem bardzo podekscytowany. Mam dobre przeczucie.

– powiedział artysta.

%%REKLAMA%%

Phil Collins, jeden z najbardziej odnoszących sukcesy muzyków swojego pokolenia, mający najwięcej singli na liście UK Top 40 niż jakikolwiek inny artysta, pojawił się na scenie muzycznej najpierw jako perkusista, później jako frontman zespołu Genesis. Jego solowa kariera miała początek w 1981 roku, kiedy wydał album “Face Value”, zawierający taki przebój jak „In The Air Tonight”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także