Phil Collins zdradza, do którego przeboju Genesis nie był przekonany

/ 21 maja, 2020

Genesis wylansował wiele przebojów, zwłaszcza w okresie, kiedy śpiewał w nim Phil Collins. Jednak nie wszystkie od samego początku podobały się wokaliście.

Tak było przy okazji „Follow You, Follow Me” z 1978 roku. W jednym z wywiadów Collins przyznał:

Miałem wobec niego mieszane uczucia. To zabawne, ale nie sądziłem, że to będzie przebój, zanim nie pojawił się tekst. Dopiero z tekstem zauważyłem, że numer ma w sobie coś.

To bezpośrednia piosenka, która podbiła Amerykę, nagle zyskaliśmy fanki, natomiast fani zostali z nami, nie zarzucali nam, że się zmieniliśmy.

%%REKLAMA%%

Zespół Genesis poinformował, że w 2020 roku wyruszy w trasę koncertową w składzie z Mike’em Ruthefordem, Tonym Banksem i Philem Collinsem. Grupa ogłosiła pierwszą serię koncertów, która obejmie Wielką Brytanię i Irlandię. Koncerty odbędą się w listopadzie i grudniu 2020.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także