Pink pokazała teledysk do singla „Walk Me Home” [WIDEO]

/ 25 marca, 2019

Kilka tygodni temu, podczas wizyty w programie „The Ellen DeGeneres Show”, Pink zdradziła, że w kwietniu opublikuje ósmą w swoim dorobku studyjną płytę. W ostatnim czasie pojawiało się coraz więcej informacji związanych z „Hurts 2B Human”, aż w końcu artystka pochwaliła się premierową kompozycją zatytułowaną „Walk Me Home”. Niedawno ogłosiła natomiast, że wspomniana płyta pojawi się 26 kwietnia.

Utwór „Walk Me Home” doczekał się właśnie oficjalnego teledysku:

W tym roku Pink wyruszy w europejską trasę koncertową. Podczas zapowiedzianej trasy będzie prezentowała także utwory z najnowszego wydawnictwa. W ramach tournee artystka da jeden koncert w Polsce – 20 lipca 2019 roku wystąpi na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Europejska trasa koncertowa rozpocznie się 16 czerwca 2019 roku w Holandii i obejmie także Polskę. Do tej pory artystka odwiedziła nasz kraj tylko raz – w 2004 roku wystąpiła jako jedna z gwiazd Open’er Festival w Gdyni. Bilety na koncert w Warszawie kosztują od 220 PLN.

%%REKLAMA%%

Pink (znana także jako P!nk) naprawdę nazywa się Alecia Beth Moore i urodziła się w 1979 roku. Zadebiutowała albumem „Can’t Take Me Home” w 2000 roku, jednak największy sukces przyniosła jej druga płyta, „Missundaztood”, która sprzedała się na świecie w nakładzie przekraczającym 12 milionów egzemplarzy i przyniosła wiele przebojów. W sumie ma na koncie siedem albumów studyjnych.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także