Piotr Brzychcy z zespołu Kruk został okradziony. Prosi o wsparcie [OŚWIADCZENIE]

/ 17 lutego, 2022

Znany z występów w zespole Kruk Piotr Brzychcy został okradziony. Poprosił o pomoc w odnalezieniu sprzętu.


Sala prób w Dąbrowie Górniczej, z której korzystał Piotr Brzychcy z zespołu Kruk, została okradziona. Zniknęło wiele wartościowego sprzętu. Muzyk poinformował o sprawie w mediach społecznościowych i zaapelował o pomoc.

Oświadczenie napisane przez Piotra Brzychcego:

Nie da się ująć w słowa żalu, jaki pojawił się w moim sercu po tym, jak zastałem salę prób z Dąbrowie Górniczej totalnie zdewastowaną i bez sprzętu, na który przez lata pracowałem.

Poza moimi rzeczami zniknął też sprzęt moich przyjaciół, w tym duży zestaw kolumn i wzmacniacz basowy tragicznie zmarłego Marcina Galewskiego, byłego menadżera Kruka, który prywatnie tworzył ze mną poboczny projekt muzyczny. Żona Marcina chciała przekazać ten zestaw do celów edukacyjnych dla młodzieży wychowującej się w trudnych warunkach, niestety złodzieje odebrali szansę na taką możliwość i w tych najtrudniejszych dla muzyków pandemicznych czasach pozbawili i zespołu Kruk i mnie narzędzi do pracy.

Równowartość tego sprzętu to wiele lat koncertowania, a w obliczu obecnej sytuacji covidowej od dwóch lat nie mamy możliwości grania i jakiegokolwiek zarobkowania. Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc i kontakt w wypadku, gdyby ktokolwiek z was słyszał o podejrzanych ofertach sprzedażowych. Lista sprzętu dostępna jest na naszych stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Lista skradzionego sprzętu:

  • kolumna gitarowa Rivera k 312
  • wzmacniacz basowy Hartke System Model HA5000 plus zestaw dwóch kolumn basowych Hartke Transporter (4×12′ i 1×15′) – wzmacniacz i kolumny w zielonych skrzyniach transportowych (casey) firmy Barczak Cases
  • kolumny Alphard Magnum 335 (2 sztuki)
  • kolumny Alphard BB – A15 – wzmacniacz basowy Peavey (piecyk – combo)

Wpis na Facebooku:

SKRADZIONO SPRZĘTU MUZYCZNY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ !!! Mamy do Was gorącą prośbę o pomoc w odnalezieniu sprzętu i…

Opublikowany przez Piotra Brzychcego Czwartek, 3 lutego 2022
KOMENTARZE

Przeczytaj także