Piotr Metz odchodzi z Trójki. Pokazał wiadomość, którą dostał od dyrektora

/ 19 maja, 2020

Po aferze związanej z unieważnieniem głosowania na listę przebojów Trójki, w którym zwyciężyła piosenka Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”, rozgłośnię bojkotują artyści, dziennikarze i wytwórnie. 

Kazik żąda wycofania swojej piosenki z Listy Przebojów Trójki

Odeszli chociażby Marek Niedźwiecki czy Hirek Wrona, a do coraz szerszego grona dziennikarzy żegnających się z Trójką dołączył Piotr Metz

Najnormalniej w świecie uznałem, że nie mogę akceptować i takiego sposobu zarządzania ludźmi i sposobu traktowanie ludzi, tak jak Marka Niedźwieckiego ostatnio

– powiedział dziennikarz.

%%REKLAMA%%

Zdradził, że jednym z powodów rezygnacji jest również SMS, który otrzymał w nocy od szefa stacji Tomasza Kowalczewskiego z poleceniem zdjęcia z anteny piosenki Kazika Staszewskiego. Jego treść to:

Piotrze, dopilnuj aby piosenka o której rozmawialiśmy nie była na Antenie.

Metz przyznał, że – choć dyrektor przekonuje, iż o wysłaniu takiej wiadomości zapomniał – on doskonale o SMS-ie pamięta. – Dla mnie był bardzo ważny, a nawet fundamentalny – powiedział.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także