Placebo apeluje do fanów, żeby nie utrudniali ich koncertów

/ 18 listopada, 2022


Zespół Placebo zaapelował do fanów, żeby nie robili rzeczy, która utrudnia im występowanie.


Placebo jest w trakcie trasy koncertowej promującej wydany w tym roku album „Never Let Me Go”. Grupa wystosowała oficjalny apel do fanów, którzy utrudniają jej koncertowanie.

W oświadczeniu zespół pisze:

Drodzy fani Placebo,

uprzejmie prosimy was, żebyście nie spędzali koncertu na filmowaniu lub robieniu zdjęć telefonem. To bardzo utrudnia koncerty Placebo. Znacznie trudniej jest komunikować emocje płynące z piosenek. Jest to też brak szacunku dla innych uczestników, którzy chcą oglądać koncert a nie wasz telefon. Proszę bądźcie tu i teraz i cieszcie się chwilą. Bo ta chwila już się nigdy nie powtórzy. Naszym celem jest tworzenie jedności i transcendencji. Proszę pomóżcie nam w naszej misji.

Kilka tygodni temu Brian Molko przerwał koncert Placebo w Warszawie właśnie z tego powodu, że fani nie zastosowali się do apelu zespołu. Brian Molko wykonał gwałtowne gesty i zszedł ze sceny, a za nim reszta muzyków. Wrócili po kilku minutach. Lider, paląc papierosa, oświadczył, że jeśli zespół ma grać, telefony muszą zniknąć. Dodał, że nie ma dziś cierpliwości i że jego nastrój zależy od zachowania widzów.

KOMENTARZE

Przeczytaj także