Pol'and'Rock 2019 z kolejną zagraniczną gwiazdą w składzie

/ 17 czerwca, 2019

Pol’and’Rock Festival zbliża się wielkimi krokami. Imponujący skład imprezy zasiliły właśnie kolejne gwiazdy. Jest nią fińska grupa Lordi, która zasłynęła dzięki łączeniu melodyjnego hard rocka z oryginalnymi wizerunkiem scenicznym. Grupa swego czasu zwyciężyła na konkursie Eurowizji, a teraz powraca do Polski jako jedna z gwiazd Pol’and’Rock Festival. Ponadto na scenie ASP wystąpi Agata Karczewska.

Będą dodatkowe połączenia kolejowe na Pol'and'Rock Festival

Dzisiejsze gwiazdy dołączyły do wcześniej ogłoszonych artystów: Crossfaith, Horskh, Prophets Of Rage, Kult, Sidney Polak, Dub Fx, Renata Przemyk, Perturbator, Cyrk Deriglasoff, Witek Muzyk Ulicy, Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Pablopavo, Crystal Fighters, Acid Drinkers i Ziggy Marley.

%%REKLAMA%%

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Zeszłoroczna edycja festiwalu odbyła się na początku sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wystąpiła na niej cała plejada gwiazd z kraju i ze świata, w tym Judas Priest, Gojira, Nocny Kochanek i Big Cyc. Od ponad 20 lat na czele festiwalu stoi Jerzy Owsiak oraz kierowana przez niego fundacja.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także