Pol'and'Rock Festival 2020 wzmocnił skład również zagranicznym wykonawcą

/ 10 marca, 2020

W krótkim odstępie czasu dowiedzieliśmy się o dwóch nowych wykonawcach, którzy zagrają na Pol'and'Rock Festival 2020. Wcześniej pisaliśmy o powracającej do Kostrzyna grupie Raz Dwa Trzy, a teraz do tego grona dołączamy kolejny zespół – pochodzącą z Australii formację The Rumjacks. Warto przypomnieć, że grupa już raz grała w Kostrzynie. Cztery lata temu muzycy gościli na Dużej Scenie, w tym roku natomiast pojawią się na Małej Scenie.

Poniżej potwierdzenie tego ogłoszenia:

Pol’and’Rock Festival 2020 odbędzie się w dniach 31 lipca – 2 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wśród ogłoszonych wcześniej wykonawców są Static-X, Clutch, Dropkick Murphys, While She Sleeps, Tagada Jones, Jinjer, King Gizzard & The Lizard Wizard i Pidżama Porno.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także