Pol’and’Rock Festival 2022 z nowymi zespołami. Zagraniczna gwiazda z pierwszą wizytą w Polsce

/ 10 maja, 2022

Ostatnio organizatorzy Pol’and’Rock Festival zasypują nas kolejnymi ogłoszeniami. Dodane właśnie do składu zespołu ucieszą wielu fanów!


Właśnie dowiedzieliśmy się, że na Pol’and’Rock Festival 2022 zagra dwoje kolejnych wykonawców. Pierwszym ogłoszonym wykonawcą jest Kwiat Jabłoni. Zespół, który w ostatnich latach zrobił prawdziwą furorę na polskiej scenie muzycznej, a dla którego – mimo krótkiego stażu – nie będzie to pierwsza wizyta na organizowanej przez Jurka Owsiaka imprezie (zagrali na Małej Scenie w 2019 roku).

Drugą ogłoszoną gwiazdą jest australijska grupa rockowa King Gizzard & The Lizard Wizard, dla której będzie to pierwsza wizyta w Polsce. Grupa wydała niedawno świetnie przyjętą płytę „Omnium Gatherum”, która jest 20. w ich dorobku. Podczas występu na polskim festiwalu zagrają na pewno przekrojowy set z największymi przebojami.

🌻 Po raz pierwszy w Polsce! King Gizzard & The Lizard Wizard zagrają na 28. Pol’and’Rock Festival! 🌻 Ich występu to dźwiękowa jazda bez trzymanki! Kto też nie może się doczekać tego koncertu?

Opublikowany przez Pol’and’Rock Festival Poniedziałek, 9 maja 2022

Na ten moment w składzie Pol’and’Rock Festivalu – poza wyżej wymienioną dwójką – znajdują się: Tagada Jones, The Exploited, GWAR, Clutch, Wolf Alice i Ørganek. Kolejni wykonawcy zostaną ogłoszeni w najbliższych tygodniach.

Przypomnijmy, że impreza odbędzie się od 4 do 6 sierpnia na lotnisku Czaplinek–Broczyno w województwie zachodniopomorskim.

KOMENTARZE

Przeczytaj także