Pol’and’Rock Festival 2024 – poznaliśmy kolejnych wykonawców

/ 6 maja, 2024

Poniedziałek przyniósł nam kolejne ogłoszenia wykonawców Pol’and’Rock Festivalu 2024.


Podczas wieczornej audycji Jurek Owsiak podał, że na tegorocznym Pol’and’Rock Festivalu pojawi się Adrian Sherwood – ceniony na całym świecie DJ, producent i twórca.

W ciągu ponad trzech dekad swojej kariery przesunął granice gatunków muzycznych, eksplorując reggae, post-punk, muzykę industrialną i basową, a jego nazwisko kojarzone jest z przełomowymi produkcjami, zarówno w mainstreamie, jak i w bardziej eksperymentalnych kręgach muzycznych.

– napisano w zapowiedzi występu Sherwooda.

Niedługo później podano, że na ASP pojawi się Zygmunt Miłoszewski.

Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek, ponieważ do składu festiwalu dołączyła legenda polskiej muzyki rozrywkowej, zespół Mr. Zoob. Grupa ma pojawić się na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Ponadto na imprezie zobaczymy punkrockowych wyjadaczy z formacji The Bill.

🎵 Zespół, który pomimo wielu zawirowań, przerw w graniu i zmian w składzie, trwa nieprzerwanie od 40 lat! ⭐ Chyba nie…

Opublikowany przez Pol'and'Rock Festival Poniedziałek, 6 maja 2024

30. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach od 1 do 3 sierpnia 2024 roku. Podobnie jak w tym i poprzednich latach – na lotnisku Czaplinek–Broczyno. Wiadomo jednocześnie, czy impreza wróci kiedykolwiek do Kostrzyna nad Odrą.

Wśród ogłoszonych do tej pory wykonawców, oczywiście poza powyższymi, są Motionless In White, Sick of It All, Guano Apes, Clawfinger, Flogging Molly, T.Love, Less Than Jake, The Warning, Celkit, Myrath, Kasia Kowalska, Electric Callboy i inni.

KOMENTARZE

Przeczytaj także