Pol’and’Rock Festival 2024 z trzema nowymi wykonawcami w składzie

/ 26 marca, 2024

Właśnie poznaliśmy nazwy trzech kolejnych zespołów, które pojawi się na Dużej Scenie tegorocznego Pol’and’Rock Festivalu.


Wczorajszy wieczór przyniósł nam aż trzy nowe ogłoszenia dotyczące wykonawców, którzy pojawią się na Dużej Scenie tegorocznego Pol’and’Rock Festivalu.

Jurek Owsiak poinformował w czasie swojej audycji, że na imprezie pojawią się:

  • Meute, czyli niemiecka orkiestra dęta, wykonująca muzykę techno na żywo.
  • Modestep, czyli brytyjski projekt wykonujący muzykę Dubstep, który powróci na Najpiękniejszy Festiwal Śwaita po 9 latach (w 2015 roku otrzymali nagrodę w Plebiscycie Złotego Bączka).
  • Enej, czyli kolejny polski wykonawca w składzie Pol’and’Rock Festivalu. Zespół otworzy drugi dzień imprezy – jak to określono – specjalnym projektem.

✌️ Wstrząsające połączenie rocka i elektroniki jeszcze raz zagości na deskach Dużej Sceny Najpiękniejszego Festiwalu…

Opublikowany przez Pol'and'Rock Festival Poniedziałek, 25 marca 2024

30. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach od 1 do 3 sierpnia 2024 roku. Podobnie jak w tym i poprzednich latach – na lotnisku Czaplinek–Broczyno. Wiadomo jednocześnie, czy impreza wróci kiedykolwiek do Kostrzyna nad Odrą.

Wśród ogłoszonych do tej pory wykonawców, oczywiście poza powyższymi, są Motionless In White, Sick of It All, Guano Apes, Clawfinger, Less Than Jake, Flogging Molly, T.Love, The Warning, Celkit, Myrath, Kasia Kowalska, Electric Callboy i inni.

KOMENTARZE

Przeczytaj także