Pol'and'Rock Festival wprowadza zmiany. Pojawią się barierki

/ 20 marca, 2019

Osoby, które na początku sierpnia zjawią się w Kostrzynie nad Odrą z okazji Pol’and’Rock Festival doświadczą sporej zmiany, spowodowanej względami bezpieczeństwa. Zmiana dotyczy sceny Viva Kultura, znanej także jako Wioska Kryszny.

Organizatorzy napisali:

Ze względów bezpieczeństwa zdecydowaliśmy w tym roku o zamianie hali namiotowej, w której odbywały się koncerty na plenerową "Scenę Viva Kultura". Mamy nadzieję dzięki temu będzie więcej miejsca i powietrza dla Was. Niestety z powodu wymogów bezpieczeństwa teren będzie ogrodzony, ale postaramy się ogrodzić jak najwięcej. Jak znajdziemy sponsorów, to obok sceny pojawi się telebim i będzie pięknie :-).

Przy okazji dajcie znać, czy odwiedzaliście i będziecie nas odwiedzać w godzinach przed koncertowych, bo to dla Was organizujemy program artystyczny zaczerpnięty z Festiwali Indii, których w tym sezonie planujemy dokonać 39 sztuk

Tegoroczna edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wśród ogłoszonych do tej pory wykonawców znaleźli się: Testament, Black Stone Cherry, Perturbator, Cyrk Deriglasoff, Witek Muzyk Ulicy, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley.

%%REKLAMA%%

Zeszłoroczna edycja festiwalu (po raz pierwszy jako Pol’and’Rock) odbyła się na początku sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wystąpiła na niej cała plejada gwiazd z kraju i ze świata, w tym Judas Priest, Gojira, Nocny Kochanek i Big Cyc. Od ponad 20 lat na czele festiwalu stoi Jerzy Owsiak oraz kierowana przez niego fundacja.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także