Eliminacje Pol'and'Rock Festival zakończone. Aż dwóch wykonawców w składzie!

/ 23 czerwca, 2019

Eliminacje do Pol'and'Rock Festival 2019 właśnie się zakończyły, a najwięcej głosów otrzymał zespół Łydka Grubasa, który stał się laureatem Złotego Bączka i zdobył możliwość wystąpienia na Scenie Głównej kostrzyńskiej imprezy. Ponieważ rywalizacja o miano najlepszego długo była na stylu, a po piętach zwycięzcy deptała grupa Hunter, organizatorzy postanowili zaprosić na imprezę również zespół ze Szczytna.

Mateusz Morawiecki: Będą dodatkowe pociągi na Pol'and'Rock 2019

Poniżej potwierdzenie tych informacji:

Poza wcześniej wymienionymi, na tegorocznej imprezie zagrają między innymi: Crossfaith, Horskh, Lordi, Prophets Of Rage, Kult, Crystal Fighters, Sidney Polak, Dub Fx, Renata Przemyk, Perturbator, Cyrk Deriglasoff, Witek Muzyk Ulicy, Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley.

%%REKLAMA%%

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Zeszłoroczna edycja festiwalu (po raz pierwszy jako Pol’and’Rock) odbyła się na początku sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wystąpiła na niej cała plejada gwiazd z kraju i ze świata, w tym Judas Priest, Gojira, Nocny Kochanek Big Cyc. Od ponad 20 lat na czele festiwalu stoi Jerzy Owsiak oraz kierowana przez niego fundacja.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także