Polski koncert Alter Bridge przeniesiony [NOWA LOKALIZACJA]

/ 24 października, 2019

Już 23 listopada na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Alter Bridge. Z powodów logistycznych koncert ten przeniesiony zostaje do hali Arena Ursynów. Wszystkie bilety, które zostały dotychczas zakupione zachowują swoją ważność.

Poinformowano jednocześnie, że na sam koncert pozostała w sprzedaży jeszcze mała pula biletów. Ceny biletów:

  • 240 PLN (w przedsprzedaży)
  • 260 PLN (w dniu koncertu)

 

Najnowszy, szósty już w dorobku krążek Alter Bridge ukazał się 18 października w barwach Napalm Records. Na płycie znalazło się 14 kompozycji, a kwartet w składzie Myles Kennedy (wokal, gitara), Mark Tremonti (gitary, wokal), Brian Marshall (bas) oraz Scott Philips (perkusja) osiąga tutaj twórczy szczyt swoich możliwości. Na „Walk The Sky” zespół czerpiąc z elementów ze swoich dotychczasowych płyt, stworzył coś zupełnie nowego. Już samo podejście do pracy nad nowym albumem było zupełnie odmienne niż przy poprzednich płytach formacji.

%%REKLAMA%%

Album powstał na bazie kompletnych pomysłów na utwory, stworzonych przez Kennedy'ego i Tremontiego, a następnie utwory te szlifowane były przez cały zespół i w ten sposób narodził się „Walk The Sky”. Różni się to od poprzedniej metody grupy (od drugiej płyty "Blackbird"), w której Kennedy i Tremonti nad swoimi indywidualnymi pomysłami i riffami pracowali z producentem Michaelem „Elvisem” Baskette, tworząc niektóre z najbardziej cenionych kompozycji zespołu.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także