Post Malone ze specjalnym setem z piosenkami Nirvany

/ 23 kwietnia, 2020

Post Malone zapowiedział, że zagra specjalny internetowy koncert poświęcony Nirvanie. W najbliższy piątek, 24 kwietnia, da specjalny set, w którym wykona utwory grunge’owego tria. Koncert będzie można obejrzeć na żywo na oficjalnym kanale YouTube rapera. Początek o godzinie 18 czasu wschodniego (w Polsce będzie to północ z piątku na sobotę).

W trakcie koncertu zbierane będą fundusze na walkę z COVID-19. Post Malone już wcześniej dawał wyraz swojej fascynacji zespołem Nirvana, wykonując na koncertach jej utwory. Jest także fanem innych rockowych wykonawców. W zeszłym roku na swoją płytę zaprosił Ozzy’ego Osbourne'a. W tym roku wystąpił na jego płycie, zatytułowanej „Ordinary Man”.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także