Powrót T.Love stał się faktem. Zespół ma ambitne plany na 2022 rok!

/ 20 października, 2021

Potwierdziło się to, co kilka miesięcy temu na łamach „Teraz Rocka” powiedział Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love.


Firma Universal Music Polska poinformowała właśnie o podpisaniu umowy z zespołem T.Love, co oznacza, iż formacja – zgodnie ze słowami Muńka Staszczyka sprzed kilku miesięcy – się reaktywowała. I to w bardzo ciekawym składzie!

W mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie następującej treści:

Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Paweł Nazimek, Sidney Polak, Jacek Perkowski, czyli T.LOVE w składzie z kultowego albumu „King” znów razem!W 2022 roku T.LOVE będzie obchodził nie tylko 30-te urodziny „Kinga” ale przede wszystkim 40-lecie działalności artystycznej.

Ale to nie koniec powodów do wspólnej radości ponieważ wisienką na tym jubileuszowym torcie będzie nowa płyta Muńka, Janka, Nazima, Polaka i Perkoza, która ukaże się już wiosną 2022 roku pod tytułem „Hau! Hau!”. Uchylając rąbka tajemnicy zdradzimy tylko, że Muniek za teksty na tym krążku mógłby dostać tytuł kronikarza wszech czasów – jest grubo, bez pardonu, jest moc!

W rozmowie z Jordanem Babulą, która ukazałą się w majowym „Teraz Rocku” Muniek powiedział również o wyjątkowych gościach, którzy pojawić się mają na nowej płycie T.Love:

Chcielibyśmy też zaprosić gościnnie młodych muzyków z różnych światów, czyli ze środowiska hiphopowego, electropopowego, folkowego. Na pewno chcielibyśmy mieć jakiś młody, damski głos. A emocja w tej muzyce jest taka… Wiesz, teksty pisane są w czasach obecnych i wyrażają tęsknotę, poczucie samotności. Chcemy jednak, żeby album był rock’n’rollowy. Ma to być na czasie, ale jednak w duchu T. Love.

Wiadomo, że pierwszy singiel promujący album „Hau! Hau!” opublikowany zostanie w najbliższym czasie.

fot. Universal Music Polska

KOMENTARZE

Przeczytaj także