Poznań Student Rock Festiwal po raz czwarty

/ 9 listopada, 2007

Czwarta edycja Poznań Student Rock Festival zapowiada się na jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku w Poznaniu. Najbardziej studencki festiwal w akademickiej stolicy Wielkopolski odbędzie się w dniach 26-28 listopada 2007 roku w klubie Eskulap w Poznaniu. Trzy dni rockowego grania. Trzy dni muzycznych fascynacji. Niezapomniane wrażenia i wspaniały studencki klimat.

Zagra aż 11 polskich artystów i 2 gwiazdy zagraniczne prezentujące różne style muzyki rockowej – od indie, brzmień alternatywnych i post punk, poprzez klasyczny rock, aż do hard rocka i soul metalu.

Jednak najjaśniejszą gwiazdką Poznań Student Rock Festival jest szóstka kapel studenckich, które zakwalifikowały się do finału spośród blisko 100 zgłoszonych zespołów studenckich z całej Polski i zagranicy. Na festiwalowej scenie zagoszczą: Absynt32 {Toruń}, Dżewo {Warszawa}, Frogoff {Warszawa}, Spine {Łódź}, Succumb {Gdańsk} oraz Świeżo Malowane {Bydgoszcz}. Zespoły te powalczą o Złotą Kostkę i inne atrakcyjne trofea.

Na 4th PSRF wystąpią również Muchy, Less Is More, Rootwater, Frontside oraz Enterfaith. Wymiar międzynarodowy podkreśli koncert studenckiego białoruskiego zespołu ONEGIN® z zaprzyjaźnionego Uniwersytetu Państwowego im. A.S. Puszkina w Brześciu oraz występ Ray’a Wilsona (Genesis) z brytyjskim zespołem Stiltskin.

Muzango, serwis muzyczny należący do platformy Gadu-Gadu, będący patronem festiwalu, ufundował dla jednego z finalistów nagrodę w postaci kampanii promocyjnej w mediach Gadu-Gadu. Laureata wybierają użytkownicy głosując na piosenki finałowych zespołów zamieszczone w Muzango. Więcej informacji na http://www.mojageneracja.pl/909.

mk

KOMENTARZE

Przeczytaj także