Program III Polskiego Radia z nowym dyrektorem

/ 20 sierpnia, 2020

Właśnie poinformowano o zmianie na stanowisku dyrektora Programu III Polskiego Radia. Do dziś tę funkcję pełnił Jakub Strzyczkowski.

Zarząd Polskiego Radia S.A. podjął decyzję o powołaniu na stanowisko dyrektora Programu III z dniem 20.08.2020 Michała Narkiewicza-Jodko, dyrektora Agencji Muzycznej Polskiego Radia, który pozostanie nadal dyrektorem Agencji. Zadaniem nowego dyrektora będzie wypracowanie wraz z zespołem nowej koncepcji rozwoju Programu III, który ma mieć profil muzyczno-kulturalno-rozrywkowy.

– możemy przeczytać w komunikacie prasowym. 

Zmianę na stanowisku skomentowała również prezes Zarządu Polskiego Radia S.A., Agnieszka Kamińska:

Wprowadzenie zmian jest niezbędne ze względu na potrzebę poprawy wyników słuchalności, która osiągnęła w ostatnich 3 miesiącach najniższy poziom w historii istnienia Trójki. Niezbędne jest też stworzenie spójnej wizji i planów rozwoju Programu III oraz usprawnienie zarządzania anteną i sposobu jej funkcjonowania.

Powodem odwołania Jakuba Strzyczkowskiego jest, jak podano w notce prasowej, było „naruszenie regulaminu i procedur wewnętrznych Spółki oraz przekraczania kompetencji i pełnomocnictw. Otrzymał on propozycję dalszej współpracy z Polskim Radiem.

%%REKLAMA%%

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także