Progresja gra dla Ukrainy: Koncerty rock i hip hop (Hunter, Closterkeller, Tede, Eldo i inni)

/ 9 marca, 2022


W najbliższy weekend w klubie Progresja odbędą się dwa koncerty na rzecz Ukrainy.


Warszawski klub Progresja organizuje dwa koncerty, z których dochód zostanie przeznaczony w całości na pomoc Ukrainie. Zobacz, kto na nich wystąpi.

Pierwszy koncert odbędzie się 11 marca pod hasłem Gramy Dla Wolnej Ukrainy i utrzymany będzie w brzmieniach rockowych. Wystąpią na nim Closterkeller, Hunter, Proletaryat, Decadent Fun Club i Aterra. Otwarcie drzwi o 16.00. Początek koncertów o 17.00. Żaden z zespołów grających na imprezie, oraz agencja Black Silesia Productions nie pobiorą za koncert wynagrodzenia. Całkowity dochód zostanie przekazany bezpośrednio do wybranej fundacji działającej na rzecz Ukrainy. Bilety – cegiełki, w sprzedaży w cenach 50 PLN, 75 PLN i 100 PLN.

Drugi koncert odbędzie się 13 marca pod hasłem Warsaw For U: Gramy dla Ukrainy i dominować będzie na nim hip hop. Zagrają Tede, Eldo, Jwp/Bc, Catchup, Vnm, Gverill, Rau Performance, Hałastra, Asthma ,WCK, Proceente & Łysonżi, oraz dj-e: Falcon1, Kebs, Lazy1, Anusz ,Mariano Mbh. Otwarcie drzwi o 18.00. Początek koncertów o 19.00.

Całość dochodu z wydarzenia przeznaczona zostanie na pomoc humanitarną i logistyczną naszym braciom i siostrom z Ukrainy. Bilety w cenach 50-100 PLN.

KOMENTARZE

Przeczytaj także