Prophets Of Rage zakończył działalność

/ 2 listopada, 2019

Wczoraj wypłynęły informacje o powrocie Rage Against The Machine, a dzisiaj członkowie Prophets Of Rage potwierdzili, że zespół zakończył działalność.

Rage Against The Machine powróci w 2020 roku

Prophets Of Rage był zespołem, w skład którego wchodzili instrumentaliści Rage Against The Machine oraz Chuck D z Public Enemy i B-Real z Cypress Hill. Po tym, jak wypłynęły wieści o powrocie RATM B-Real na Instagramie podziękował kolegom za spędzony wspólnie czas i życzył powodzenia:

To był zaszczyt podbijać sceny i grać dla ludzi w różnym wieku z tymi gośćmi. Wspaniały czas i wspaniałe wspomnienia.

Podobny wpis opublikował Chuck-D na Twitterze. Kiedy fani B-Reala dopytywali się, czy zespół naprawdę przestał istnieć, ten odpisał:

Zespołu już nie ma brachu.

Prophets Of Rage powstał w 2016 roku i na koncie ma jeden album, „Prophets Of Rage” z 2017, płytę EP i parę singli. Kilka z nich ukazało się w tym roku i miały one zapowiadać drugą płytę, która najwyraźniej się już nie ukaże.

Prophets Of Rage występował w Polsce na Open’er Festival i Pol’and’Rock Festival. Ten drugi występ miał miejsce latem tego roku i kiedy dziennikarz „Teraz Rocka” zapytał się przy jego okazji Toma Morello, czy są szanse na powrót RATM, ten oparł ironicznie:

Rage Against The Machine wystąpią dziś, po Prophets Of Rage. Mamy czterogodzinny set, a jutro wydajemy box z nowym materiałem.

%%REKLAMA%%

Oto daty koncertów, Rage Against The Machine jakie wyciekły do internetu. Osoba bliska zespołu zdradza, że ma być ich więcej.

  • March 26, 2020 – El Paso, Texas
  • March 28, 2020 – Las Cruces, N.M.
  • March 30, 2020 – Phoenix, Ariz.
  • April 10, 2020 – Indio, Calif.
  • April 17, 2020 – Indio, Calif.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także