Kiedy i gdzie odbędzie się Przystanek Woodstock 2017?

/ 14 marca, 2017

Przystanek Woodstock to jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce. W tym roku odbędzie się już 23. edycja tej imprezy. Jeśli nie macie planów na początku sierpnia, być może wybierzecie się właśnie tam!

Przystanek Woodstock 2017. Nowi wykonawcy ogłoszeni

Termin i miejsce Przystanku Woodstock 2017

Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 r. Co za tym idzie, warto zakreślić sobie wspomniane daty w kalendarzu. Miejsce pozostaje bez zmian. Woodstokowicze tradycyjnie będą się bawić w Kostrzynie nad Odrą.

Kto zagra na Przystanku Woodstock 2017?

Lista wykonawców rośnie z tygodnia na tydzień. Organizatorzy stopniowo ujawnioną nazwy kolejnych wykonawców, których usłyszymy w Kostrzynie nad Odrą. W tym roku na pewno będą to między innymi Amon Amarth, Trivium, Orange Goblin, Kyle Gass Band, The Exploited, The Qemists, Nothing But Thieves, Slaves i Prong czy Łąki Łan.

Jurek Owsiak zaprasza

Przygotowujemy dla Was muzykę, która rozbrzmiewać będzie z czterech scen. Przygotowujemy dla Was moc spotkań w Akademii Sztuk Przepięknych. Nasi sponsorzy przygotowali dla Was specjalne strefy. Miasto Kostrzyn i Ziemia Lubuska tradycyjnie są dla Was bardzo gościnne. Gospodarzem festiwalu jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób dziękuje za ogromne wsparcie, jakie otrzymujemy od Was nie tylko podczas Finałów, ale podczas wielu naszych przedsięwzięć realizowanych w trakcie roku.

Czujcie się współautorami tego festiwalu. Oklaskujcie artystów i zanieście do domu jak najpiękniejszą opowieść o Przystanku Woodstock. Noście dumnie na piersiach nasze przepiękne, woodstockowe koszulki – kupując je w Siemashopie wspieracie działalność Fundacji, medyczną i festiwalową.

Bardzo dziękuję, że chcecie być z nami i z naszą festiwalową filozofią w czasie spotkania, którego treścią jest muzyka, przyjaźń i tolerancja wobec wszelkich inności – napisał Jurek Owsiak na stronie internetowej Przystanku Woodstock.

mc

KOMENTARZE

Przeczytaj także