Przystanek Woodstock: Znamy wyniki eliminacji

/ 11 czerwca, 2017

Eliminacje do Przystanku Woodstock trwały trzy dni i odbyły się w warszawskim klubie Progresja Music Zone. Wzięło w nich udział kilkadziesiąt zespołów, a gwiazdami poszczególnych dni byli Kabanos, Acid Drinkers i Jelonek.

PiS uderza w Przystanek Woodstock

Na Dużej Scenie podczas 23. edycji Przystanku Woodstock wystąpi zespół Nocny Kochanek. Na Małą Scenę dostały się zespoły Eleanor Gray, Yankee Art, Chorzy, Kolory, Hengelo i The Sixpounder. Na Dzikiej Karcie Lecha wystąpią: Setheist, De Indigo, Hot Water, Ted Nemeth, Portfinger i Seven on Seven. A na scenie Viva Kultura Strojnowy.

Zwycięzcom gratulujemy!

Nocny Kochanek – „Zdrajca metalu”


23. edycja Przystanku Woodstock, czyli największego festiwalu w Polsce oraz jednego z największych w całej Europie, odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 w Kostrzynie nad Odrą.

Lista wykonawców rośnie z tygodnia na tydzień. Organizatorzy stopniowo ujawnioną nazwy kolejnych artystów, których usłyszymy w Kostrzynie nad Odrą. W tym roku na pewno będą to między innymi: Archive, Amon Amarth, Trivium, Blues Pills, Orange Goblin, The Exploited, The Qemists, Nothing But Thieves, Mando Diao, Slaves, Prong, Frank Turner, Wilki, Domowe Melodie, Łąki Łan i Clock Machine.

Organizatorem Przystanku Woodstock jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w taki sposób dziękuje młodzieży za zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, darmowy (niebiletowany), a środki na jego organizację zapewniają sponsorzy. Festiwal nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału Wielkiej Orkiestry.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także