Punk Fest 2020 zapowiedziany [DATA, BILETY]

/ 8 czerwca, 2020

To będzie wyjątkowe wydarzenie dla fanów starego, dobrego punk rocka. Klasycy rodzimego grania spod znaku irokeza zagrają w Gdańsku na dwóch scenach w ramach festiwalu Punk Fest 2020. Impreza pod hasłem Punk Fest wpisała się już na stałe w kalendarz rockowych wydarzeń w Polsce.

Jest to dla nas niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ Galicja Productions od samego początku swojego istnienia była niezwykle związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową i tego typu koncerty organizujemy z niezwykłą przyjemnością. Nie będziemy ukrywać, że ma to duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach.

– piszą organizatorzy Punk Festu, firma Galicja Productions.

Koncert odbędzie się 12 grudnia tego roku w gdańskim klubie B90.

Punk Fest 2020 – line-up

  • DUŻA SCENA: KSU, Sex Bomba,The Bill, Gaga, Zielone Żabki, Alians, Włochaty, Leniwiec, Moskwa.
  • MAŁA SCENA: Prawda, Nauka O Gównie, Uliczny Opryszek, WC

%%REKLAMA%%

Punk Fest 2020 – bilety

Bilety trafiły już do sprzedaży i są dostępne w następujących cenach:

  • przedsprzedaż 80zł  do 31 sierpnia
  • od 1 września  90zł
  • w dniu koncertu 100zł.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także