Puscifer pracuje nad nowym albumem. Kiedy premiera? [WIDEO]

/ 15 stycznia, 2020

Już kilka miesięcy temu, zanim światło dzienne ujrzał nowy album grupy Tool, Maynard James Keenan zdradził na Twitterze, że kolejnym etapem jego pracy będzie wejście do studia z zespołem Puscifer. Wokalista zasugerował wówczas, że nowy album grupy ujrzy  światło dzienne w 2020 roku, ale – jak to zwykle w wypadku muzyka bywa – nie można mu do końca wierzyć.

I faktycznie, właśnie znalazło się potwierdzenie, iż Puscifer nagrywa nowy album, ale data premiery już się nie zgadza – zespół zasugerował nieco wcześniej, że ujrzy on światło dzienne w 2021 roku. W ostatnim wpisie natomiast pojawił się potwierdzający to hasztag #puscifer2021. Na płycie znajdzie się dwanaście premierowych kompozycji.

 

Trzeba przyznać, że Maynard James Keenan wziął się ostatnio ostro do roboty. Po premierze albumu „Fear Inoculum” (20 sierpnia 2019 roku) wyruszył wraz z Tool w obszerną trasę koncertową, natomiast teraz nagrywa kolejny album z Puscifer. Dyskografię zespołu zamyka album „Money Shot” z 2015 roku.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także