Puscifer zapowiada nowe wydawnictwo?

/ 27 kwietnia, 2020

Niewykluczone, że niedługo dostaniemy nową płytę jednego z projektów Maynarda Jamesa Keenana. Na profilach społecznościowych zespołu Puscifer pojawiły się enigmatyczne zapowiedzi z hasztagami: #puscifer2020 i #soon i fragmentami nowej muzyki. Ponadto w jednym z nich grupa napisała:

Pracujemy. Więcej szczegółów po weekendzie.

Fani spodziewają się, że może chodzić o nowy album zespołu Puscifer. Płyta ponoć jest już nagrana, ale pierwotnie planowano jej wydanie na 2021 rok, gdyż aktualny rok zespół Tool miał spędzić w trasie. Jednak plany koncertowe zespołu zostały zniwelowane, niewykluczone więc, że Puscifer postanowił przyspieszyć premierę nowej płyty.

%%REKLAMA%%

Jeśli domysły okażą się prawdą to ostatnie lata będą bardzo owocne dla fanów Maynarda Jamesa Keenana: w zeszłym roku po 13 latach ukazał się album „Fear Inoculum” Toola, w 2018 roku po 14 latach wyszła płyta „Eat The Elephant” A Perfect Circle. Poprzedni album Puscifer ukazał się natomiast w 2015 roku pod tytułem „Money Shot”.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także