Queen i Adam Lambert ponownie zagrają w Europie

/ 5 lutego, 2018

Zespół Queen zapowiedział właśnie, że ponownie zagra w Europie. Przypomnijmy, że grupa – w której rolę wokalisty pełni Adam Lambert – w listopadzie i grudniu ubiegłego roku zagrała 25 koncertów na Starym Kontynencie. Teraz formacja ogłosiła pięć, ale wiadomo, że to jeszcze nie koniec.

Tool pracuje nad nowym teledyskiem

Zapowiedziane koncerty Queen + Adam Lambert:

  • 13 czerwca: Kolonia, Lanxess Arena, Niemcy
  • 19 czerwca: Berlin, Mercedes Benz Arena, Niemcy
  • 20 czerwca: Hamburg, Barclaycard Arena, Niemcy
  • 25 czerwca: Mediolan, Forum, Włochy
  • 02 lipca: Londyn, O2 Arena, UK

W najbliższym czasie mają zostać zapowiedziane kolejne europejskie koncerty. Nieoficjalnie mówi się, że Queen pojawi się w Portugalii, Hiszpanii, Norwegii czy Krajach Beneluksu. Nie wiadomo, czy zespół zagra się w Polsce.

Gitarzysta Queen, Brian May, tak tłumaczy decyzję o kolejnych koncertach w Europie:

Niemalże jednogłośnie uznano, że nasza ostatnia trasa była najlepszą, jaką do tej pory zorganizowaliśmy. Pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na kolejne koncerty, odwiedzenie miast, które ostatnio pominęliśmy! Póki więc jesteśmy w stanie koncertować na tak wysokim poziomie, zdecydowaliśmy się znów ruszyć w trasę.

Przypomnijmy, że podczas ubiegłorocznej trasy koncertowej Queen i Adam Lambert odwiedzili nasz kraj – wystąpili 6 listopada w łódzkiej Atlas Arenie i zaprezentowali się ze znakomitej strony. Niewykluczone więc, że grupa ponownie pojawi się w naszym kraju.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także