Queen wyda specjalną płytę, ułożoną przez fanów

/ 9 stycznia, 2020

Na 15 stycznia przewidziana jest premiera albumu „Greatest Hits In Japan”, Queen, którego zawartość wybrali fani drogą głosowania. Płyta ukaże się fizycznie wyłącznie na rynku japońskim, ale też dostępna będzie globalnie w formie cyfrowej. Spośród 172 utworów Queen, na które oddawać głosy mogli fani, wybrano 12, które znajdą się na albumie.

Znana sieć reklamuje chleb nawiązując do Queen

 

Tak o wydawnictwie mówi Brian May:

 

Zawsze docenialiśmy pełne pasji wsparcie naszych japońskich fanów. Dziękujemy z głębi naszych serc. Kiedy ujrzałem finalną tracklistę, zdałem sobie sprawę, jak bardzo nas kochaliście od samego początku. Taki zestaw mogli wybrać tylko nasi japońscy fani.

%%REKLAMA%%

Poniżej znajdziecie tracklistę i okładkę „Greatest Hits In Japan”.

 1. Somebody To Love
 2. Don’t Stop Me Now
 3. Teo Torriatte (Let Us Cling Together)
 4. Spread Your Wings
 5. Killer Queen
 6. The Show Must Go On
 7. Bohemian Rhapsody
 8. 39
 9. The March of the Black Queen
 10. Good Old-Fashioned Lover Boy
 11. Keep Yourself Alive
 12. Radio Ga Ga


Zespołem, któremu w styczniu 2019 roku poświęciliśmy najwięcej miejsca był Queen. Legenda brytyjskiego rocka doczekała się obszernej, 18-stronicowej wkładki. Nasi redaktorzy przytoczyli niezwykle interesującą historię kultowego zespołu, zrecenzowali wszystkie opublikowane aż do tego roku wydawnictwa, a także przytoczyli dziesiątki ciekawostek związanych z zespołem Freddiego Mercury’ego. Zespół zagościł również na okładce wspomnianego „Teraz Rocka”!

Wydany kilkanaście miesięcy temu numer był prawdziwym sprzedażowym hitem i, choć dawno nie gości na kioskowych półkach, wciąż możecie go kupić! Dostępny jest w NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM za jedyne 9,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także