Quentin Tarantino rezygnuje z reżyserowania filmów

/ 5 lipca, 2019

Quentin Tarantino to jeden z najpopularniejszych reżyserów ostatnich trzech dekad. Jego filmy „Wściekłe psy”, „Pulp Fiction” czy „Kill Bill” przeszły do kanonu współczesnego kina. Niebawem ukaże się jego ostatni film „Pewnego razu… w Hollywood”.

Zobacz zwiastun „Pewnego razu… w Hollywood”

W wywiadzie dla „GQ” Quentin Tarantino przyznał, że zamierza zrezygnować z kręcenia filmów:

Jeśli chodzi o reżyserowanie filmów to dotarłem do kresu mojej drogi. Zamierzam teraz pisać książki i tworzyć dla teatru, a więc wciąż pozostanę kreatywny. Myślę, że jeśli chodzi o filmy to dałem z siebie wszystko.

Ostatni film Tarantino, „Pewnego razu… w Hollywood” ukaże się 26 lipca 2019 roku. W filmie opowiadającym o morderstwach Charlesa Mansona w głównych rolach zagrali Brad Pitt i Leonardo DiCaprio, a w pozostałych: Al Pacino, Rafał Zawierucha (wcieli się w Romana Polańskiego), Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Margot Robbie, Dakota Fanning, Damian Lewis oraz Luke Perry.

%%REKLAMA%%

W sieci pojawiały się pierwsze recenzje „Pewnego razu… w Hollywood”, które niezwykle optymistycznie opisują najnowsza produkcję Tarantino. Film utrzymany jest  w klimacie pozostałych produkcji reżysera, dlatego nie zabrakło kontrowersji i czarnego humoru. Wydaje się, że będzie to jedna z najciekawszych tegorocznych premier.

rf | fot. pinguino k

KOMENTARZE

Przeczytaj także